Pracownik produkcji i kontroli jakości w BREMBO (bezpłatny transport)

PowerJobs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • kontrola jakości produkowanych detali;
  • oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej;
  • osadzanie rdzeni w formach;
  • pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym;
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej;
  • umiejętności techniczne, obsługa suwmiarki, znajomość rysunku technicznego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • początkowe wynagrodzenie od 5500 zł brutto/m-c z dodatkami;
  • dla chętnych do rozwoju jako Operator maszyn CNC możliwość przyuczenia w dziale obróbki mechanicznej;
  • bezpłatny transport z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Siemianowic Śląskich, Ogrodzieńca, Myszkowa, Lelowa, Będzina, Czeladzi, Zawiercia, Olkusza, Pilicy, Bukowna, Sławkowa, Jaworzna, Mysłowic, Tychów;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość obejrzenia miejsca pracy przed zatrudnieniem;
  • możliwość szybkiego przejścia pod firmę (nawet po 3-6 miesiącach);
  • pakiet benefitów PowerJobs (opieka medyczna Luxmed, karta sportowa Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe PZU);
  • paczki świąteczne dla dzieci wszystkich pracowników;
  • program poleceń pracowniczych - suma nagród do 1500 zł netto za polecenie jednej osoby;
  • dodatkowy bonus z PowerJobs za polecenie pracownika 200 zł brutto;
  • stabilne zatrudnienie we włoskiej organizacji, znanej na całym świecie;
  • bezpłatne lekcje j.polskiego dla pracowników z Ukrainy.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy