Pracownik Produkcji - etat, premie, benefity, wolne weekendy

Agencja Zatrudnienia KS Service

Mierzyn, Szczecin, Police, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Mierzyn, Szczecin, Police

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 14 zł/h brutto + PREMIA
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. bony świąteczne,
  • Bezpłatny transport pracowników z Centrum i Prawobrzeża Szczecina oraz Polic
  • Bufet, darmowe napoje
  • Przerwy w łącznym wymiarze 50 minut na zmianę wliczone w wynagrodzenie
  • Kartę Multisport lub prywatną opiekę medyczną

NASZE OCZEKIWANIA

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Zdolności manualne
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22 i 22-6)
  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Praca także dla osób bez doświadczenia - kobiet, mężczyzn, zapraszamy studentów i osoby uczące się

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Montaż urządzeń elektronicznych
  • Modelowanie, składanie i wykańczanie produktów
  • Precyzyjna obróbka materiałów za pomocą odpowiednich narzędzi
  • Kontrola jakości gotowego urządzenia

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.