Pracownik produkcji elementów stalowych (do przyuczenia)

Dagat-Eco Sp. z o.o.

61-021 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży automotive.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko:

Głownie zadania na tym stanowisku to:

  • szlifowanie / polerowanie elementów stalowych,
  • sortowanie rur i układanie ich w komplety,
  • inne pracę pomocnicze związane z pracą na produkcji elementów stalowych.

Wymagania

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • posiadania wyobraźni przestrzennej,
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14/14-22),
  • dokładności w pracy,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie do pracy na stanowisku,
  • przewidywalny grafik pracy,
  • możliwość rozwoju,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich
  • dodatkowe benefity dla pracowników.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą z ponad-35 letnim doświadczeniem produkcyjnym zwią... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji