Pracownik produkcji (dział klejenia/laminatów/obróbki)

Kompozyty Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Od: Kompozyty Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.

Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają 510 pracowników.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w otwartym, zgranym zespole,
  • pakiet benefitów dodatkowych

Czym będziesz się zajmować?

  • przygotowywaniem powierzchni wyrobów do klejenia,
  • klejeniem podzespołów,
  • nakładaniem żelkotu, naprawą detali, czyszczeniem i konserwacją form,
  • laminowaniem detali zgodnie z dokumentacją,
  • przygotowywaniem powierzchni wyrobów pod lakier,
  • szlifowaniem powierzchni detalu przy użyciu szlifierek ręcznych,
  • realizacją planu produkcji wg zleceń,
  • pracą ze standardami 5S

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • doświadczenie na produkcji- jako atut,
  • umiejętności manualne,
  • jesteś osobą zaangażowaną oraz wykonujesz powierzone zadania z dokładnością