Work Service Express

Pracownik produkcji drutu

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: rejon podparyski, Epone »

Miejsce pracy: FRANCJA, rejon podparyski
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

OBOWIĄZKI :

- prostowanie, naciąganie, walcowanie, laminowanie drutu

- obróbka cieplna

- nawijanie drutu na szpulki

WYMAGAMY :

- komunikatywnej znajomości języka francuskiego (warunek konieczny)

- możliwości wyjazdu na projekt własnym samochodem (mile widziana ekipa 3 osób z samochodem)

- podstawowej znajomości obsługi komputera

- szybkiego wykonywania podstawowych obliczeń matematycznych

- doświadczenia na produkcji technicznej (mile widziane)

OFERUJEMY :

- atrakcyjne wynagrodzenie

- wstępne szkolenie

- polską umowę na pełny etat

- comiesięczną premię językową

- comiesięczną samochodową premię amortyzacyjną

- opiekę koordynatora

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy