Pracownik produkcji części medycznych, LEKKA PRACA, Atrakcyjne wynagrodzenie

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, Coburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta na terenie zachodnich Niemiec w okolicach Coburga kandydatów na stanowisko:

                                  Pracownik produkcji części medycznych

mile widziane głównie kobiety

 Praca od zaraz!

Główne zadania

  • montaż drobnych części medycznych
  • kontrola jakości
  • pakowanie, klejenie

 Oferujemy

  • wynagrodzenie wg stawki 12 € /godz. brutto
  • zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę
  • umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy 3-zmianowej
  • przestrzeganie zasad higieny
  • dobry stan zdrowia
  • samochód na dojazdy do pracy
  • zdolności manualne i techniczne

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji