Pracownik produkcji / branza metalurgiczna

W&F Detacheringen

Eindhoven / Holandia, zagranica

W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Miejsce pracy: Eindhoven / Holandia

Nasz klient specjalizuje się wycinaniem niestandardowych wyrobów z blach i rur ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium. Realizowane przez nich zamówienia spełniają najwyższy poziom jakości.

Obowiązki:

  • pomoc w obsłudze wycinarek laserowych,
  • prace wykończeniowe ( szlifowanie ) oraz kontrola jakości,
  • dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy oraz maszyn.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,
  • mile widziane wyksztalcenie techniczne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie jako operator wycinarek laserowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO ,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy