Pracownik produkcji - branża elektroniczna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mysłowice

Proponujemy:

  • pracę od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco,
  • wynagrodzenie podstawowe 18 zł brutto/h + dodatek za zmiany nocne
  • 350zł brutto za 100% obecność pracy
  • 300zł brutto dodatku pikowego!
  • 100zł brutto za przepracowaną sobotę
  • pełne przeszkolenie na stanowisku pracy,
  • pracę na pełny etat
  • system poleceń pracowniczych - 400zł za polecenie!
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa

Poszukujemy osób:

  • spostrzegawczych oraz dokładnych,
  • zorganizowanych oraz chętnych do pracy i nauki,
  • potrafiących obsługiwać komputer,
  • dyspozycyjnych do pracy w systemie 3-zmianowym.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i procesów montażu podzespołów elektronicznych
  • prace manualne
  • montaż płytek elektronicznych
  • przeprowadzanie testów oraz kontroli jakości

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj przesyłając swoje aktualne CV.

Będziemy wdzięczni za polecenie naszej oferty znajomym.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: BIT/OP/2021/SOS/KSZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.