Pracownik produkcji - bezpłatny transport

Radomsko, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży AGD poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko

Oferujemy:

Terminowość wypłat pensji (zawsze do 10 dnia miesiąca)
Umowę o pracę tymczasową
Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bezpłatny dojazd z miejscowości: Przedbórz, Pajęczno, Sulmierzyce, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Żytno, Kłomnice

Opis stanowiska:

Zadania związane z pracą na linii montażowej
Wstępna kontrola jakości
Współpraca z pozostałymi pracownikami na linii

Wymagania

Wymagania:

Chęci do pracy
Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji