Pracownik produkcji - bez języka niemieckiego

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Stanowisko : Pracownik produkcji – bez języka niemieckiego
Miejsce pracy : Arnstadt, Niemcy

Zadania:

• Pakowanie gotowego wyrobu (ciastka, wafle, biszkopty, chrupki chlebek)
• Paletowanie.
• Odstawianie palet.
• Etykietowanie opakowań.
• Kontrola jakości.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na produkcji albo w pracy żywnością będzie dodatkowym atutem, ale nie jest to warunek konieczny.
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - 05.00 (05.30)- 13.30 (14.00) i 13.30(14.00) - 22.00 i od 22:00 do 06:00 - od Poniedziałku do Piątku, ale możliwe są także soboty i niedziele, zależy od zamówień.
• Prawo jazdy jest wymagane.
• Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana ale będzie mile widziana.

Oferujemy:

• Stawka 10,50 Euro na godzinę brutto
• Zakwaterowanie - 8 Euro dziennie
• Pracę bez znajomości języka niemieckiego
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.