Pracownik produkcji Automotive

PSE Personal Service GmbH

Niemcy, zagranica

Od: PSE Personal Service GmbH
Miejsce pracy: Niemcy

Dla Naszego Klienta lidera z branż Automotive w miejscowości Laupheim, poszukujemy kandydatów do montażu części samochodowych.

Oferujemy pomoc w zorganiyowaniu zakwaterowania.

Nasza oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokosci 12,00€ brutto
  • darmowe zakwaterowanie przez caly okres pracy
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • mozliwosc przejscia pod firme bezposrednio

Zadania:

  • montaż podzespołów samochodów osobowych na lini produkcyjnej w nowoczesnej fabryce na terenie Laupheim

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na produkcji w branży Automotive lub wykształcenie kierunkowe
  • dodatkowym atutem bedzie znajomść j. nimieckiego
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole

Zainteresowany?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.