Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Pracownik produkcji- 4200zł brutto

Miejsce pracy: Oleśnica

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie 4200 zł brutto (podstawa+ premia)

- wolne weekendy- praca od pn do pt

- pracę w systemie 3-zmianowym

- benefity

Zadania:

- obsługa maszyn produkcyjnych

- przygotowywanie wyrobów zgodnie z instrukcją

- układanie towaru na paletach

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia

- wysoka motywacja do pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
4.100,00 zł - 4.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji