Pracownik produkcji 4000zł/mc+umowa o pracę

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn polerujących, szlifujących
- praca z narzędziami
- obsługa szlifierki (nie są wymagane uprawnienia)

Oferujemy:
- umowa o pracę -stawka podstawowa 3400zł /mc + liczne dodatki w postaci premii jakościowych, frekwencyjnych, uznaniowych (powyżej 4000zł / mc)
- pracę w systemie III-zmianowym
- jasny zakres obowiązków
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o międzynarodowej renomie
- BEZPŁATNY dojazd busem do pracy z :Rondo Rataje, Swoboda, Awf, Szylinga, Grodziska
- odzież pracowniczą
- po okresie próbnym umowa o pracę bezpośrednio z Firmą i dodatkowe benefity

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej dla Pań i Panów
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
- zaangażowanie i sumienność
- dobra kondycja fizyczna
- możliwość zatrudnienia tylko na okres wakacji

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do podsyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu, lub telefonicznie 790-790-446 lub osobiście w biurze przy ul. Towarowej 35,Poznań ( V piętro ).