Pracownik produkcji- 3.920 zł/ od zaraz

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Pracownik produkcji/ od zarazMiejsce pracy: Lewkowiec Oferujemy:• Umowę o pracę • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)• Wynagrodzenie 3.920 zł brutto (podstawa + premia)• Benefity (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)Zadania:• Paca przy produkcji• Przygotowywanie wyrobów zgodnie z instrukcją• Układanie wyrobów na palety Oczekujemy:• Doświadczenia w pracy przy produkcji• Sumienności oraz dokładności w wykonywaniu swoich obowiązkówAgencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis