Pracownik produkcji - 18zł brutto/h

Mysłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Proponujemy:

- pracę od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco,
- pełne przeszkolenie na stanowisku pracy,
- wynagrodzenie podstawowe 18zł brutto/h + dodatek za zmiany nocne
- premia za 100% obecność pracy 250 zł brutto
- dodatek za prace w soboty
- pracę na pełny etat
- pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa

Poszukujemy osób:

  • spostrzegawczych oraz dokładnych,
  • zorganizowanych oraz operatywnych,
  • chętnych do pracy i nauki,
  • dyspozycyjnych do pracy w systemie 3-zmianowym.

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn i procesów montażu podzespołów elektronicznych
- montaż płytek elektronicznych
- przeprowadzanie testów pod względem elektronicznym i funkcjonalnym
- kontrola elementów elektronicznych

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj, wyślij SMS o treści ’PRODUKCJA SOSNOWIEC’ pod numer 695 060 057!

Będziemy wdzięczni za polecenie naszej oferty znajomym.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: 2020/BIT

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji