Pracownik produkcji €14,98/h praca Holandia

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeżeli znasz język angielski i posiadasz prawo jazdy mamy dla Ciebie stabilną pracę w firmie produkującej dywany i wykładziny z wysoką stawką :)

CO BĘDZIESZ ROBIĆ? Będziesz pracować w firmie produkującej dywany i wykładziny przy liniach produkcyjnych - układanie, sortowanie, pakowanie, segregowanie itp. w zależności od przydzielonego stanowiska pracy. W zależności od tego do jakiego działu pracy trafisz, możesz na przykład zajmować się uzupełnianiem szpul z nićmi na stojaki do tkania dywanów, możesz zostać przydzielony do działu tzw. tuftingu, gdzie pracownik łączy ze sobą przędze do tkania dywanów za pomocą narzędzi do splatania, generalnie wszystko wykonywane jest maszynowo. W dziale packingu pracownicy zajmują się pakowaniem dywanów za pomocą specjalnej folii i umieszczają na niej specjalne kody kreskowe. Czasami wykonujesz te czynności również maszynowo.

GDZIE? Holandia, Hasselt niedaleko Zwolle

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €14,98/h ( dla osób powyżej 21 lat)

NA CO MOŻESZ LICZYĆ?

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

  • język angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
70PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji