Pracownik prefabrykacji betonu

Orange Jobs B.V.

Abcoude, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jestes budowlancem i potrafisz odczytywac rysunek techniczny? Masz doswiadczenie w pracy przy prefabrykacji betonu? Szukasz pracy na dluzej? Mozliwe, ze Orange Jobs ma oferte wlasnie dla Ciebie.

Obecnie dla naszego kontrahenta poszukujemy pracowników prefabrykacji betonu. Jesli jestes stolarzem, ciesla szalunkowym lub zbrojarzem i masz doswiaczenie w wykonywaniu prefabrykatów betonowych to zapraszamy do zasilenia naszego zespolu. Sama praca polega na przygotowaniu prefabrykatów na stolach ciesielskich - przygotowaniu szalunkow, przygotowaniu zbrojen, wylewaniu betonu.

Wymagania

- doswiadczenie w wykonywaniu prefabrykatów betonu (min. 6 m-cy)
- umiejetnosc pracy zarowno samodzielniej jak i w grupie
- gotowosc do podjecia pracy na dluzej
- zaangazowanie w powierzone obowiazki
- znajomosc jezyka angielskiego bedzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie