PRACOWNIK / PRACOWNICA PRODUKCJI, Szczecin od zaraz

HM Serwis Group Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla swojego Klienta firmy usługowo-produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK / PRACOWNICA produkcji.

Zadania:

  • prace manualne przy produkcji,
  • drobne prace porządkowe.

Oferujemy

  • stawkę godzinową od 15 zł brutto,
  • dojazdy autobusem pracowniczym,
  • pracę od poniedziałku do piątku możliwość dużej ilości godzin,
  • wypłaty na czas oraz możliwość wypłaty zaliczki (po potwierdzeniu przepracowanych godzin),
  • pomoc w zorganizowaniu konta bankowego,
  • pomoc w legalizacji zatrudnienia (w przypadku cudzoziemców).

Uwaga: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz,
  • gotowość do pracy fizycznej,
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 15326

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy premię 200 zł netto
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji