Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Pracownik/Pracownica Magazynu

Orchowo,Opalenica,Ślesin,Kleczew,Września,Wągrowiec,Środa Wielkopolska,Trzemeszno,Śrem,Pyzdry, Dolsk, wielkopolskie

WORK SERVICE S.A.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• kontrola stanu towaru ze zwrotów;

• przepakowywanie odzieży;

• metkowanie;

• kompletacja zamówień do wysyłki;

• utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

• gotowość do pracy fizycznej, głównie w pozycji stojącej;

• sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań;

• motywacja i chęci do pracy;

• umiejętność pracy w zespole;

• zorientowanie na wysoki poziom obsługi Klienta;

• gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;

• dobry wzrok;

• sprawność fizyczna.

Wymagania

CO OFERUJEMY?

• darmowy transport do miejsca pracy;

• pracę na pełen etat;

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• pracę w młodym, dynamicznym zespole;

• opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia;

• oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Produkcja