Pracownik porządkowy w Łęczycy

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Łęczyca, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o. o. zamierza zatrudnić:

Pracowników Utrzymania Czystości na terenie zakładu produkcyjnego w Łęczycy

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

- Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.

- Szacunek i troskę o pracownika

- Premię frekwencyjną

Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków

- Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Obowiązki:

Utrzymanie czystości na terenie zakładu produkcyjnego oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych (szatnie, stołówki, toalety, sale szkoleniowe)

Praca w godzinach 15:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739. UWAGA! Telefon odbieramy od poniedziałku do niedzieli i ZAWSZE oddzwaniamy na nieodebrane połączenia. Prosimy o nie wysyłanie sms-ów.

Wymagania

Gotowość do podjęcia pracy na stałe

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna