Pracownik pomocniczy w sklepie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Praca dodatkowa

Oferta:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w renomowanej sieci sklepów
  • Zatrudnienie w ramach umowy-zlecenie
  • Wynagrodzenie 20,00 PLN brutto/h

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zainteresowanie modą
  • Doświadczenie w branży retail będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do nawiązania współpracy w ramach zleceń w zależności od zapotrzebowania

Zadania:

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz porządek na sali sprzedaży
  • Obsługa Klientów i wsparcie sprzedaży
  • Przygotowywanie towaru do sprzedaży

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy