Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik pomocniczy na produkcji

Miejsce pracy: Łódź, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Aleksandrów Łódzki

OBOWIĄZKI

Jesteś osobą dyspozycyjną od poniedziałku do piątku i możesz rozpocząć pracę od zaraz?

Nie boisz się pracy dwuzmianowej?

Potrafisz zorganizować swoją pracę i jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki?

Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania?
Jeśli tak, to nie zastanawiaj się dłużej, szukamy właśnie Ciebie!

WYMAGANIA

Swoją ofertę kierujemy do osób gotowych do podjęcia pracy w zakładzie produkcyjnym. Praca będzie polegała na ustawianiu na taśmie pustych butelek oraz zdejmowaniu napełnionych, które następnie trzeba będzie zakręcić.

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Super!

Jeśli jednak nigdy wcześniej nie wykonywałeś wymienionych wyżej czynności, to nieważne, nasza oferta skierowana jest także do osób bez doświadczenia. Zgłoś się do nas, a my przeszkolimy i przygotujemy Cię do pracy.

Nie jest istotne czy masz dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat. Wymagamy jedynie chęci do pracy i zaangażowania w obowiązki.

OFERUJEMY

Oferujemy możliwość długoterminowej współpracy, która rozpocznie się od zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia z wynagrodzeniem godzinowym w wysokości 13 złotych brutto, dobrze skomunikowaną lokalizację, czyli znane osiedle Teofilów.

Co musisz zrobić, aby podjąć pracę?

Wystarczy, że prześlesz swoje CV. Rekruter skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania.

Czekamy na Ciebie, więc daj sobie szansę!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.