Pracownik pomocniczy montażu – idealna praca na wakacje

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz

Szukasz pracy od zaraz na jedną zmianę? Jesteś zaangażowany w wykonywanie obowiązków? Zdolności manualne to Twoja mocna strona?

Jeśli tak - to świetnie! Mamy pracę dla Ciebie!

Oferujemy
W zamian za swoje zaangażowanie uzyskujesz u nas zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę-zlecenie - tak jak wolisz. Pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Oferowane wynagrodzenie to 13,69 zł brutto/godz.
Nie musisz posiadać doświadczenia - wdrożymy Cię i nauczymy wszystkiego podczas szkolenia. Ponadto otrzymasz wsparcie konsultanta personalnego.

Zadania
Na zajmowanym stanowisku będziesz wykonywał pomocnicze prace montażowe takie jak sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie. Będziesz składał elementy na podstawie przekazanej instrukcji oraz oklejał opakowania zbiorcze.

Wyślij swoje CV już teraz, nie czekaj dłużej. Zacznij pracę z nami!

Więcej informacji udzielamy pod numerem tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.