Pracownik Ogólnobudowlany

ERBUD SA

Łódź, łódzkie

ERBUD SA

Od: ERBUD SA
Miejsce pracy: Łódź

ERBUD INDUSTRY CENTRUM Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Pracownik Ogólnobudowlany (utrzymanie ruchu, serwis)

Miejsce pracy: Łódź lub inne lokalizacje

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie wykopów przy remontach i budowie sieci cieplnych;
  • Zdejmowanie i odtwarzanie nawierzchni.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, bony na święta)
  • Przy zmianie lokalizacji: zakwaterowanie, przejazd w obie strony oraz dojazd do pracy.

Wymagania:

  • Mile widziany minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole