Pracownik ogólnobudowlany/ wylewanie betonu pompą

Eindhoven, Holandia, zagranica

W&F Detacheringen

Opis stanowiska pracy

Wraz z zespołem wylewacie beton w system ścian EPS. System składa się z uformowanych elementów EPS ( pustaki ), które umieszcza się bezpośrednio na fundamencie zamiast muru. Elementy te, umożliwiają bardzo stabilną konstrukcję.

Wymagania

Wymagania:
• zaangażowanie,
• doświadczenie w pracach budowlanych
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• prawo jazdy kategorii B

W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z... dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.
Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy