Pracownik ogólnobudowlany/ Pomocnik z j. niemieckim (praca w Niemczech)

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Rybnik, Tychy, śląskie

Wrosystem Deutschland Warszawa Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Montaż urządzeń, tras kablowych, układanie kabli itp.,
  • Wsparcie językowe pracowników na budowie w sytuacjach tego wymagających.

Wymagania

  • Doświadczenie przy pracach budowlanych,
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w polskim zespole,
  • Wynagrodzenie w Euro,
  • System poleceń pracowniczych,
  • Opiekę koordynatora,
  • Możliwość pobierania zaliczek,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Transport,
  • Wysokiej klasy narzędzia i odzież robocza.

Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń pod numer: 662-464-241 lub 660-588-071.

Nasze oddziały znajdziesz w 3 miejscach w Polsce: Pruszcz Gdański, Warszawa, Rzeszów.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace... wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
14.500,00 zł - 20.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Praca fizyczna