Pracownik ogólnobudowlany: montaż elewacji [Belgia]

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonymi monterami elewacji w systemach wentylowanych do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Wymagania

• umiejętności czytania rysunku technicznego
• doświadczenie zawodowego jako monter elewacji/cieśla/stolarz budowlany
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii mile widziany samochód
• znajomość języka angielskiego
• własna działalność gospodarcza (lub gotowość założenia), A1

Nasza oferta:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
• pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna