Pracownik Odlewni żeliwa (m/w/d), blisko Szczecina, 12,00 EUR/godz.+dodatki

HM Serwis Group Sp. z o.o.

Szczecin - Ueckermunde (Niemcy), zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy w odlewni żeliwa.

Podstawowy zakres czynności obejmuje:
- przygotowanie form zgodnie parametrami,
- ustawianie parametrów zgodnie ze specyfikacją,
- kontrola temperatury odlewu wraz z dokumentacją,
- identyfikacja form odlewniczych,
- obsługa i monitorowanie urządzeń,
- obróbka odlewów.

Oferujemy:
- długoterminowe zatrudnienie,
- stawka godzinowa od 12 € brutto+25% za zmianę nocną,
- darmowe zakwaterowanie w okresie adaptacyjnym (2-3 miesiące, jeżeli pracownik zdecyduje się podjąć stałą współpracę).

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2,
- mile widziane doświadczenie zawodowe,
- prawo jazdy B + własny transport do pracy.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
53PLN - 53,76PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
+25% (dodatek nocny)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy