Pracownik Ochrony w obiekcie biurowym

Securitas Polska

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań, Winogrady

Opis oferty pracy

Zakres zadań:

  • wydawanie kart dostępu do obiektu,
  • obsługa poczty Outlook,
  • korespondencja (poczta oraz kurier),
  • obsługa monitoringu oraz obchody kontrolne,
  • raporty dzienne z pracy ochrony.
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • potrafiących pracować zespołowo,
  • komunikatywnych,
  • dyspozycyjnych,
  • niekaranych,
  • sprawnych fizycznie,
  • ze znajomością obsługi komputera.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • status ucznia/studenta

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • pracę w godzinach zmianowych,
  • płatne szkolenie,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • brak kar finansowych,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aktualnego CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".