Pracownik ochrony/operator monitoringu

Umbrella Holding Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Umbrella Holding - Agencja Ochrony działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na
stanowisko:

Operator monitoringu/pracownik ochrony.

Miejsce pracy: Ameryka 30, około Olsztynka (Centrum dystrybucyjne)

Zakres obowiązków:
• Weryfikacja przestrzegania procedur przez pracowników kontrahenta,
• Nadzór i kontrola nad systemami bezpieczeństwa,
• Weryfikacja za pomocą monitoringu poprawności realizacji usług,
• Kontrola ruchu samochodowo-towarowego,
• Prowadzenie ewidencji wjazdów na chroniony teren,
• Realizacja innych zleconych zadań kontrolnych,
• Realizacja usługi zgodnie z instrukcjami i wytycznymi,

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy za pomocą monitoringu (dla stanowiska operatora),
• Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
• Chęć rozwoju,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• Niekaralność,

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w wysokości od 16-20 zł netto za godzinę,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Stabilne zatrudnienie, elastyczny grafik,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• Możliwość zrobienia kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony

Prosimy o aplikowanie pod numerem telefonu 663 193 211 lub załączając cv

Prezentacja firmy

Jako jedna z niewielu firm usługowych w Polsce posiadamy doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ochrona