Pracownik Ochrony - obsługa kasy/ zapraszamy osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bytom

Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Miejsce Pracy: Piekary Śląskie (Spółdzielnia Mieszkaniowa, parking)

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, ul. Leśna

Godziny pracy: 6-18/18-22, 15-21

571 305 582

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej, parking
  • patrole kontrolne piesze,
  • ewidencja ruchu,
  • raportowanie przebiegu służby.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • premię na start w wysokości 600 PLN netto,
  • wynagrodzenie 4242 brutto + dodatek za zmiany nocne.

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • sumienność,
  • niekaralność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.