Pracownik Ochrony, monitoring (obiekt handlowy) - Jelenia Góra

Solid Security Sp. z o.o

Jelenia Góra, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Poszukiwana osoba na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej

Miejsce pracy: Jelenia Góra (obiekt handlowy)

Opis stanowiska:

- Praca na stanowisku monitoring
- Wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia

Wymagania:

- Zaangażowanie
- Punktualność
- Niekaralność
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- Atrakcyjna stawka godzinowa - 12 zł/h netto
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.