Pracownik obsługi technicznej "Złota rączka", Belgia]

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana podejmie współpracę na zasadach podwykonawstwa z doświadczonym pracownikiem technicznym.

Opis stanowiska:
• Obsługa, konserwacja i bieżące naprawy infrastruktury na dużej hali przemysłowej

Wymagania

• wiedza i umiejętności z zakresu elektryki, hydrauliki, drobnych prac ogólnobudowlanych
• doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju napraw w obiektach przemysłowych/mieszkalnych
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• znajomość języka angielskiego
• własna działalność gospodarcza (lub gotowość założenia), A1
• prawo jazdy i własny samochód

Nasza oferta:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna