Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest wiodąca na rynku firma z branży turystycznej, zajmująca się wynajmem luksusowych domków wypoczynkowych.
Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
-Bezpośrednim kontaktem z klientami
-Wprowadzaniem danych do systemu
Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
-Pracę sezonową ( od czerwca do września)
-Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
-Bezpłatne zakwaterowanie w luksusowym kompleksie turystyczno - rekreacyjnym nad morzem
-Pracę w miłej atmosferze

Wymagania

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
-Znasz w stopniu komunikatywnym język angielski lub niemiecki
-Masz wykształcenie min.średnie
-Dobrze znasz pakiet MS Office
-Jesteś osobą kontaktową, samodzielną, dokładną i dobrze zorganizowaną
-To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Prezentacja firmy

Milado to Centrum Rozwoju Personalnego dla każdego!<br/>Pracownikom poma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące - praca wakacyjna
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
15PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne