Pracownik obsługi klienta z językiem angielskim

Talent Select

Piotrków Trybunalski, śląskie

Opis stanowiska pracy

Swój potencjał wykorzystasz w:

  • Obsłudze klienta w j. polskim i angielskim
  • Przedstawianiu ogólnych informacji, jak i odpowiadaniu na bieżące pytania klientów
  • Rozmowach w zakresie zakładania kont użytkownikom
  • Weryfikacji użytkowników
  • Zarządzaniu korespondencją biura
  • Pomocy w rozwiązywaniu bieżących (technicznych) problemów użytkowników

Wymagania

Umiejętności i cechy, które pomogą Ci osiągnąć sukces:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta również tego trudnego
  • Sprawna obsługa komputera, czatu, telefonu
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientem obcojęzycznym
  • Umiejętność łatwego przekazywania wiedzy
  • Samodzielność w działaniu i szybkie reagowanie
  • Rzetelność, skrupulatność i terminowość

Dodatkowy plus w rekrutacji otrzymasz za:

+ kierunek studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym

+ znajomość drugiego języka obcego np. francuski, hiszpański, portugalski lub inny język

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta