Pracownik na stanowisko auto detailingu w dużej firmie transportowej

WIS W.Dzik, S.Dzik Sp.j.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli posiadasz umiejętności i doświadczenie w detailingu aut i mieszkasz w okolicach Pruszcza Gdańskiego lub Gdańska.

Jesteś osobą lubiąca motoryzację, a zwłaszcza ciężarówki, znającą fach i jednocześnie chcąca się wykazać na dużych powierzchniach.

To może być praca dla ciebie : Pracownik odpowiedzialny za auto detailing aut naszej firmy

Zakres obowiązków obejmuje proces kompleksowego czyszczenia , konserwacji i renowacji pojazdu :

  • detailing zewnętrzny: mycie, regenerację i konserwację powłoki lakierniczej auta, kół, szyb, elementów chromowanych
  • detailing wnętrza: czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz towarowej samochodów

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie miesięczne na poziomie 3500 – 4000 zł netto
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia w sumie ok. 200 zł netto / dzień
  • pracę z autami marki Mercedes będących pod stałym nadzorem serwisu
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym w PZU
  • możliwość dodatkowej opieki medycznej w ramach pakietów LUX MED-u
  • dodatkowe szkolenia z zakresu BHP / ADR / pierwszej pomocy medycznej
  • szkolenia oraz stałe fachowe wsparcie
  • stały dostęp na terenie bazy do zaplecza socjalnego i warsztatowego

WYMAGANIA:

  • Aktualne prawo jazdy B
  • chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę ( to decyduje o stawce i premii )
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • Doświadczenie w auto detailingu (m.in. mycie , polerowanie , pranie i renowacja tapicerki )
  • Doświadczenie w pracy w myjni samochodowej , w zakresie obsługi urządzeń karcher
  • Umiejętność wykonywania korekt powłok lakierniczych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dokładność, rzetelność i punktualność
  • Wysoka kultura osobista

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: auto detailing, pracownik fizyczny, przygotowanie auta, przygotowanie samochodu, polerowanie, polerowanie samochodu, polerowanie aut, czyszczenie wnętrz, czyszczenie samochodu, czyszczenie aut

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne