Pracownik na dziale pakowania w zakładzie przetwórstwa mięsnego

SBA Flex Recruitment

Boxtel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wprowadzenie
Dla naszego klienta szukamy osób dyspozycyjnych, silnych i zmotywowanych do pracy w sektorze mięsnym.

SBA Flex
SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klient
Praca dla międzynarodowej firmy spożywczej, produkującej różnorodne produkty mięsne.

Opis pracy
Praca na dziale pakowania w zakładach mięsnych. Sortowanie poporcjowanych kawałków mięsa i umieszczanie ich w skrzynkach. Skrzynki mogą ważyć do 20 kg. Tempo pracy jest szybkie, dlatego stanowisko wymaga siły oraz dobrej kondycji fizycznej. Praca również przy kontroli jakości mięsa. Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania
  • Dyspozycyjność na długi okres czasu
  • Motywacja do ciężkiej pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w zakładach mięsnych
  • Chęć do pracy w chłodnych warunkach (średnia temp. 7 stopni)
  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane prawo jazdy
Oferujemy
  • Zatrudnienie na dłuższy okres czasu. Możliwe również zatrudnienie na zasadzie projektu, ale w takim przypadku po zakończeniu danego projektu możemy znaleźć Ci inną pracę
  • Zakwaterowanie Na życzenie możemy zapewnić mieszkanie niedaleko miejsca pracy
  • Przejazdy rowerem lub samochodem z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy zapewnionego przez SBA do pracy i z powrotem
  • Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki zmianowe
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy - wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ lub wyslij na jeden z podanych adresow-planning@sbaflex.nl lub praca@sbaflex.pl . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 888 12 17 (PL)

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne