ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik montażu

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Montaż elementów urządzeń zgodnie z instrukcją
  • Obsługa prostych narzędzi montażowych typu wkrętak
  • Kontrola jakości detalu
  • Produkcja urządzeń grzewczych (kotły, bojlery)

Wymagania:

  • Gotowość do stałej współpracy
  • Precyzja i dokładność
  • Gotowość do pracy stojącej (zmiana po 8h)
  • Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie i opiekę ’trenera’
  • Gotowość do pracy w systemie z elementami równoważnego systemu czasu pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki oraz premie miesięczne
  • Zatrudnienie już od lutego
  • Pakiety zniżek w ramach programu Premium (pizza, kręgle itp.)
  • Praca w systemie 2-zmianowym (brak nocek)
  • Oglądanie stanowiska pracy przed jej podjęciem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials