ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik Montażu

Miejsce pracy: Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Nowa Ruda, Kamieniec Ząbkowicki

Oferujemy:

  • Lekką pracę na produkcji
  • Wolne weekendy
  • Transport pracowniczy z Ołdrzychowice, Krosnowice, Kamieniec Ząbkowicki ,Laski ,Mąkolno, Ząbkowice Śląskie, Braszowice, Bardo
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Pakiet ManpowerGroup (m.in. karta multisport, ubezpieczanie, opieka medyczna)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Zdolności manualne

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów

Nie potrzebujesz doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Jesteś zainteresowany? Aplikuj lub Napisz sms o treści ’Kłodzko’ na numer 882 189 720 - a my oddzwonimy i przedstawimy szczegóły.

Miejsce pracy: Kłodzko

MKŁ/037/ZBA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy