Pracownik montażu – tylko jedna zmiana / bez weekendów

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę-zlecenie - wg Twoich preferencji
  • konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne
  • wolne weekendy - pracujesz od poniedziałku do piątku
  • pracę tylko na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • pracę w dobrej atmosferze i w pomocnym zespole
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Twoimi zadaniami będą:

  • pomocnicze prace montażowe (sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie)
  • składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji
  • oklejanie opakowań zbiorczych

Nasze oczekiwania to:

  • zdolności manualne
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowany/a? Już teraz wyślij swoje CV! Na rozmowę koniecznie zabierz ze sobą znajomych - razem pracuje się raźniej!

Zapraszamy także do biura KS Service (Łódź, ul. Piotrkowska 31 lok. 27) oraz zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.