Pracownik montażu - solidne zarobki / dwie zmiany

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Twoje przyszłe zadania to:

montowanie elementów zgodnie z instrukcją oraz kontrola jakości wykonanego produktu.

Oczekujemy od Ciebie:

przede wszystkim umiejętności czytania rysunku technicznego, dodatkowo mile widziane będą uprawnienia SEP.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjną stawką godzinową oraz premiami - miesiączną i roczną! Pracujemy tylko na dwie zmiany, ale dla chętnych możliwe są extra płatne nadgodziny. Pracując z nami możesz skorzystać z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej. Ze względu na dobrą lokalizację zakładu pracy nie musisz martwić się o dojazd - bez problemu dojedziesz do pracy komunikacją miejską.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.