Pracownik montażu (ślusarz / mechanik maszyn rolniczych / elektryk)

expertum GmbH oddział w Polsce

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawcą usług HR zajmująca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik montażu (ślusarz, mechanik maszyn rolniczych, elektryk).

Zakres obowiązków uzależniony jest od posiadanych uprawnień i doświadczenia:

  • Prace montażowe na podstawie schematów i rysunków izometrycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (jako ślusarz lub np. Mechanik maszyn rolniczych)
  • Znajomość rysunku izometrycznego
  • Mile widziana praktyczna znajomość pneumatyki i hydrauliki siłowej,uprawnienia energetyczne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację poprzez przycisk "Aplikuj" (załączając CV oraz posiadane uprawnienia).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria