ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik Montażu - bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Niepołomice, Kraków, Bochnia, Wieliczka, Skawina, Brzesko

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: najwyższe stawki na rynku - Aplikuj i poznaj więcej szczegółów
  • Stabilne zatrudnienie - rozpoczęcie pracy od września
  • Pracę przy nowo otwartej linii montażowej
  • Szkolenie wdrożeniowe - przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku
  • Miesięczne nagrody dla najbardziej zaangażowanych pracowników
  • Dodatek do posiłków
  • Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki świąteczne)
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Szybki proces rekrutacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy

Wymagania:

  • Wystarczy, że potrafisz posługiwać się narzędziami warsztatowymi!
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej będzie mile widziane

Zadania:

  • Montaż podzespołów samochodowych
  • Obsługa narzędzi warsztatowych
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu

Miejsce pracy: Niepołomice

Oferta dotyczy pracy stałej

Nr ref: PM/097/ZBA

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials