pracownik montażowy-drzwi i bramy/Niemiecka umowa

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pracownicy produkcyjni-Umowa Niemiecka!
Miejsce: Erfurt
Prowadzimy rekrutację dla jednego z największych producentów drzwi oraz bram w Niemczech.
Klient poszukuje osób na stanowiska produkcyjne.

Zakres zadań:
-montaż i nadzór nad produkcją elementów
-przenoszenie, sortowanie części

Oferujemy:
-niemiecką umowę o pracę
-darmowe zakwaterowanie
-bonusy za polecenie
-możliwość nauki j.niemieckiego
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji
-przyuczenie do pracy

Nasze oczekiwania:
-gotowość do podjęcia pracy fizycznej
-gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.