Pracownik monitoringu - 2700 zł netto - nocne godziny pracy.

Gastronomika Sp. z o.o.

31-052 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w prężnie rozwijającej się firmie, do której obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MONITORINGU - LIDER ZESPOŁU

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zdalne zarządzanie zespołem kierowników/kierowniczek. Praca biurowa, nocne godziny pracy.

Wymagamy:
- min. średnie wykształcenie,
- dyspozycyjność,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie,
- wysokie wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon służbowy).
- prywatną opiekę medyczną,
- szkolenie przygotowujące do podjęcia stanowiska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą portalu infopraca.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się gastronomią w dużej mierze obsługą zagranicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne