Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/05/2018.

Pracownik Marketu - Lady (wędliny/sery)

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
-krojenie wędlin i serów
-podawanie towaru klientom np: ryby, mięso, sery
-dokładanie towaru

Oferujemy:
-umowa zlecenie
-praca również dla osób uczących się
-możliwość wypracowania dużej ilości godzin
-wypłaty tygodniowe lub miesięczne
-atrakcyjna stawka godzinowa

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez portal, bądź telefon pod numer kontaktowy. Ogłoszenie wystawione przez APT6231

Wymagania

Wymagania:
-aktualna książeczka Sanepid (gwarantujemy zwrot wyrobienia kosztu ks. sanepid do 80zł)
-dyspozycyjność do pracy zmianowej
-możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa