Clarena Sp. z o.o. Sp. k.

PRACOWNIK MAGAZYNU

Od: Clarena Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Wilczyce, k., Wrocław

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień magazynowych zgodnie z dokumentacją,
  • obsługa skanera,
  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji wewnętrznych,
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym 8-16 , 12-20

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, systematyczność,
  • doświadczenie w pracy magazynowej - mile widziane,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe,
  • premie kwartalne,
  • premie za polecenie pracownika,

Zastanawiasz się nad lokalizacją? Nic się nie martw - nasi Pracownicy dojeżdżają z różnych części Wrocławia i na pewno chętnie Cię ze sobą zabiorą.