Opis stanowiska pracy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Zadania:

  • ręczny załadunek kartonów z chemią domową,
  • załadowywanie i rozładowywanie kontenerów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę 8 h dziennie,
  • stawkę godzinową 10 € brutto/h,
  • podróż Polska-Niemcy zapewniona i opłacona,
  • obiady,
  • darmowy przejazd do pracy,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • ubranie robocze.

Wymagania

  • chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego,
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie