ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Załadunek, rozładunek, dostawa towarów
  • Kompletowanie i paczkowanie wysyłek
  • Wystawianie dokumentacji magazynowej
  • praca na wózku widłowym ręcznym (tzw. paleciak)

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • Sumienność, pracowitość oraz obowiązkowość
  • Dobra organizacja pracy
  • Załadunek/ rozładunek towarów wózkiem widłowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na 1 zmianę w godzinach 7.00-15.00
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Miejsce pracy: Tychy, tereny przemysłowe

Oferta pracy tymczasowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials