OTTO Work Force

Pracownik Magazynu

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku pracy:
• przyjmowanie towaru na magazyn,
• weryfikacja towaru pod kątem jakościowym i ilościowym,
• kompletowanie i wydawanie oraz wysyłka towaru,
• praca ze skanerem.

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową – pełen etat,
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 3450 brutto/m-ąc,
• Pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6
Wymagamy:
• Dyspozycyjności do pracy zmianowej
• Pozytywnego nastawienia,
• Zaangażowania i chęci do pracy.

Uprawnienia UDT do operowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem.
Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.